5. Njegova politička ili verska uverenja

Želi li vaš partner da podeli s drugima svoja politička ili verska uverenja, on će to i učiniti – sam. Dakle, nije na vama da svojim prijateljima govorite o tom privatnom delu života vašeg partnera. Ako morate da spomenete njegova verska ili politička opredjeljenja, kažite to kratko i jednostavno. Na primer, ako ste pozvani na krštenje na kojem se vaš partner ne bi osećao prijatno, recite nešto poput ‘Moj muž nije vernik (ili hrišćanin) i možda neće doći’, bez ulaženja u detalje.

KAKVA MU JE GAJBA, TAKAV MU JE PENIS4

reklame

6. Njegove napete odnose s članom porodice

Muškarcima nekad treba vremena da se suoče s problemima koji ih muče, naročito ako su povezani s nekim članom porodice ili rodbinom. Koliko god vam smetalo što se ne želi s tim suočiti, razgovaranje s drugima o tom njegovom problemu neće doneti rešenje. Za muškarca je rešavanje napetih odnosa s članom porodice dugotrajniji proces kojeg možda nećete razumeti, ali pokušajte da ga poštujete. Iskazivanje empatije je ključno za vezu u kojoj se osećate sigurno i voljeno.

7. Teška vremena iz njegove prošlosti

Muškarci mnogo manje nego žene vole da spominju prošlost, naročito ako su proživeli neka teža vremena. Zbog toga nije u redu da drugima otkrivate probleme s kojima se suočio, bez njegovog dopuštenja. Ako ste ponosni na njega jer je prebrodio teškoće iz prošlosti ili mislite da bi njegova priča pomogla prijatelju u nevolji, ohrabrite ga da je podeli s drugima. Recite mu, na primer, koliko bi njemu pomoglo da je imao osobu od poverenja koja je prošla slično što i on te da sada ima priliku on biti ta osoba nekome drugome.

zadovoljna.hr

loading...

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.